Rovatok: Rendezvények

A Doktori Iskolák új eredményei a thrombosis és haemostasis kutatásokban

Az MTHT 2015. évi rendezvényei

2015. május 16-án az MTHT tudományos szimpóziumot rendez a thrombosis és haemostasis területén klinikai és alapkutatásokat folytató, valamely Doktori Iskolához tartozó munkacsoportok bemutatkozására. Helyszíne: Debreceni Akadémiai Bizottság Székháza, 4032, Debrecen, Thomas Mann u. 49.
A részvétel ingyenes.

 


A rendezvény
 

   
  Megnevezése/címe   A Doktori Iskolák új eredményei a thrombosis és haemostasis kutatásokban
  Időpontja:   2015. május 16.
  Helyszíne:   Debreceni Akadémiai Bizottság Székháza, 4032, Debrecen, Thomas Mann u. 49.
  Program
vagy témamegjelölés
 
A tudományos szimpóziumon a thrombosis és haemostasis területén klinikai és alapkutatásokat folytató, valamely Doktori Iskolához tartozó munkacsoportok bemutatkozása történik elsősorban PhD hallgatók és fiatal kutatók előadásaiban.
  Hivatalos nyelv   magyar
  Tudományos információ   A rendezvény elsődleges célja tudományos diszkussziók és kollaborációk kezdeményezése a tématerületen, a fiatal kutatók, kutatócsoportok támogatása. Fókuszterületek a koaguláció, fibrinolysis és thrombocyták modern vizsgálómódszerei, a haemorrhagias diathesisek és thrombophiliák új diagnosztikai és terápiás lehetőségei, populációs szintű kutatások a thrombosis tárgykörében, illetve hemosztazeológiai alapkutatások és genetikai-genomikai megközelítések.
  Nevek   Dr. Kolev Kraszimir, Dr. Muszbek László, Dr. Losonczy Hajna,
Dr. Pfliegler György, Dr. Boda Zoltán, Dr. Kappelmayer János,
Dr. Bereczky Zsuzsanna
  Elérhetőségek  

MTHT elnöke: Dr. Kolev Kraszimir
tel: +36-20-2147933
e-mail: Krasimir.Kolev@eok.sote.hu

Az MTHT vezetősége: Dr. Muszbek László (e-mail: muszbek@med.unideb.hu),
Dr. Losonczy Hajna (e-mail: hajna.losonczy@hotmail.com),
Dr. Pfliegeler György (e-mail:g.pfliegler@gmail.com),
Dr. Boda Zoltán (e-mail: zboda@med.unideb.hu),
Dr. Kappelmayer János (e-mail: kappelmayer@med.unideb.hu),
Dr. Bereczky Zsuzsanna, DAB Trombózis és Hemosztázis Munkabizottság elnöke (e-mail: zsbereczky@med.unideb.hu)

  Rendezvényszervező   MTHT, DAB
  neve   Dr. Kolev Kraszimir (MTHT elnök)
 
Kontakszemély(ek)
neve
  Dr. Pfliegler György, Dr. Bereczky Zsuzsanna
  Elérhetőségei   tel: 36-30-412-2011              e-mail: g.pfliegler@gmail.com
tel: 36-20-3621492               e-mail: zsbereczky@med.unideb.hu
  Absztraktok:  

Csípő Tamás

Kovács Katalin
Diószegi Ágnes Mózes Réka
Fejes Zsolt Selmeczi Anna
Fülöp Gábor Áron Stercel Vivien
Gindele Réka Tóth Noémi
Hudák Renáta Varjú Imre
Kovács András Vass Melinda
Kovács Erzsébet  

 

 

Cikk értékelése

Még senki sem értékelte a cikket.

Hozzászólások